19 лютого 2020 року у Комунальному закладі «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району міста Києва» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, тих небайдужих українців, хто поклав у ХХІ столітті своє життя за свободу та незалежність України.
На виховному заході «З Україною в серці» були присутні: учасник Майдану Зінченко Володимир Борисович, адміністрація закладу, учні 7-х класів, класні керівники.
Зі словами вітання до учнів звернувся Зінченко Володимир Борисович, який розповів дітям про події на Майдані, про втрати, стійкість людського характеру та волю до життя українців.
В ході заходу учні переглянули відеоролики «Пам’яті Небесної Сотні», «Юні ангели», «Воїни світла, воїни АТО», продекламували вірші, присвячені Героям Небесної Сотні.
Емоційні виступи учнів глибоко сколихнули серця і душі всіх присутніх. Детальнiше