Учні Деснянського району – учасники творчої сесії у рамках ПАШ ЮНЕСКО

Учні Деснянського району – учасники творчої сесії у рамках ПАШ ЮНЕСКО

В рамках святкування проголошеного ООН Дня рідної мови, коледж економіки та права «Крок» започаткував проект «Modern cross cultural studios» «Відкриваючи мовний атлас світу» і запросив до співпраці школи, які увійшли до Проекту Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО (ПАШ).

Учні 9-В класу НВК – 39 Деснянського району Іван Кудрик, Костянтин Смолич та Анастасія Тадля взяли участь у роботі творчої сесії даного проекту.

День був плідним і надзвичайно цікавим!

Дякуємо організаторам за запрошення!

Довідково.

У 1967 році Україна приєдналась до, Проекту Асоційованих Шкіл ЮНЕСКО (ПАШ).
Проект асоційованих шкіл ЮНЕСКО був започаткований у 1953 році. Головною метою Проекту є забезпечення якісної шкільної освіти, націленої на реалізацію проектів з підтримки знань у галузі прав людини, демократії, міжкультурних зв’язків та захисту довкілля в системі ООН.

Сьогодні існує понад сім тисяч Асоційованих шкіл ЮНЕСКО у 172 країнах-членах Організації. Асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні – загальноосвітні навчальні заклади, що беруть участь у міжнародному Проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО, діяльність яких направлена на посилення гуманістичних, етичних, культурних і міжнародних аспектів освіти.

Пріоритетними цілями асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні є виховання дітей і молоді у дусі миру, демократії, прав людини, толерантності і взаєморозуміння між народами на шляху реального співробітництва і взаємозбагачення культур, причетності до розв’язання світових проблем через партнерство в системі Організації Об’єднаних Націй.

Джерело