Тиждень безпеки життєдіяльності та цивільного захисту

Для того, щоб діти знали як уберегти своє життя і вміли приймати правильні рішення в умовах надзвичайної ситуації, необхідно навчати їх основним правилам #порятунку. Саме з цією метою рятувальники #ДСНС проводять у закладах освіти уроки безпеки, тематичні лекції, а також влаштовують громадські акції та екскурсії до пожежних частин.Так, сьогодні, 3 травня, #Деснянські рятувальники у рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності провели #навчання у Навчально-виховному комплексі "Спеціалізованої школи I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназії #39 ім. гетьмана України Богдана Хмельницького". В рамках заходу #співробітники ДСНС знайомили дітей зі своєю професією, розповідали про #небезпеки, з якими мають справу, а також нагадували правила безпечної поведінки в побуті, під час відпочинку на природі, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, тощо.Щоб #школярі краще засвоїли інформацію рятувальники організували естафети та конкурси на #протипожежну тематику, практикувалися гасити вогонь з вогнегасника, робили фото на пам'ять!

Опубліковано Деснянське РУ ГУ ДСНС Пʼятниця, 3 травня 2019 р.

3 травня у Навчально-виховному комплексі “Спеціалізованої школи I ступеня з поглибленим вивченням української мови – гімназії №39 ім. гетьмана України Богдана Хмельницького” деснянські рятувальники у рамках Тижня безпеки життєдіяльності та цивільного захисту провели навчання для учнів, щоб діти знали як уберегти своє життя і вміли приймати правильні рішення в умовах надзвичайної ситуації. В рамках заходу співробітники ДСНС знайомили дітей зі своєю професією, розповідали про небезпеки, з якими мають справу, а також нагадували правила безпечної поведінки в побуті, під час відпочинку на природі, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, тощо.
Щоб школярі краще засвоїли інформацію рятувальники організували естафети та конкурси на протипожежну тематику, практикувалися гасити вогонь з вогнегасника.