Регіональна еко-мистецька конференція ПАШ ЮНЕСКО «Сучасне і майбутнє Планети та людства»

Регіональна еко-мистецька конференція ПАШ ЮНЕСКО «Сучасне і майбутнє Планети та людства» відбулася у Навчально-виховному комплексі № 39 Деснянського району з нагоди святкування Дня Землі.

Мета конференції – залучити молодь ПАШ ЮНЕСКО до обговорення проблем та перспектив розвитку та використання ВДЕ, реалізації заходів для створення, збереження ефективності енергії, власне бачення проблем, досліджень, розробок і пропозицій.

У конференції взяли участь науковці, вчителі, команди учнів та координаторів 11-ти навчальних закладів Києва та Житомира, більше ста учасників.

З вітальними словами до учасників конференції звернулися директор НВК № 39 В. Кулик, координатор проекту ПАШ ЮНЕСКО, вчитель англійської мови НВК № 39 Л. Лисенко, методист з міжнародного співробітництва районного НМЦ О. Поліщук, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв`язків із громадськістю та ЗМІ Деснянської райдержадміністрації І. Тадля, голова Київської організації Національної спілки письменників України, голові творчого об`єднання дитячих письменників М. Морозенко, провідний інженер інституту відновлювальної енергетики Академії Наук України М. Прокопенко.

Конференція розпочалася з урочистого відкриття та концерту учнів НВК № 39. Практична частина конференції включала роботу у 4-х секціях – засіданнях круглого столу на теми «Екологічна ситуація в Україні: основні загрози та шляхи вирішення проблем забруднення», «Екологічно-безпечні технології та пріоритетні практичні напрямки вирішення потреб людини»; дискусійному клубі на тему «Енергетична безпека України. Використання відновлювальних альтернативних джерел. Нові технології»; творчій студії «Нехай посміхнеться Планета Земля!». Координатори мали змогу попрацювати з арт-терапевтом Т. Василенко.

Між присутніми відбувся плідний обмін думками про проблеми та перспективи у сфері екологічних проблем. Учасники конференції познайомилися з виставкою плакатів, поробок, яка була підготовлена учнями НВК № 39 до Дня Землі. Всі учасники були нагороджені подяками та сертифікатами. Детальнiше