День ЦЗ в НВК №39

17.04.2018 в НВК №39 м.Києва пройшов День цивільного захисту, який відрізнявся чіткістю, організованістю і послідовністю дій, якістю та ефективністю проведених заходів, спрямованих на удосконалення учнями йпедколективом теоретичних знань та практичних навичокв умовах екстремальних ситуацій.

Зокрема,Радою учнівського самоврядування (керівник – педагог-організатор Суліма Р.А.) за участю провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Деснянського РУГУ ДСНС України у м.Києві, лейтенанта служби цивільного захисту Матюшенко Ю.В. було проведено квест серед учнів 7-8 класів на тему:«Безпечна поведінка – запорука життя і здоров’я».

Планова евакуація з приміщення закладу та практичні навчання діям у разі виникнення пожежі відбулися за сприяння інженера (з пожежно- рятувальних робіт) 19-ДПРЧ ГУ ДСПС України у м.Києві, лейтенанта служби цивільного захисту Мозоля А.С.

Протягом дня в НВК працювала лекторська група для учнів початкової школи, класними керівниками було проведено виховні бесіди з учнями на тему: «Дії у разі виникнення пожежі та іншої надзвичайної ситуації».

no images were found