Атестація 2021-2022 навчального року

“Учитель – методист”

Інформація про учителя математики Черадіонову Н.М., яка атестується на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «учитель-методист».

Активне посилання на методичні матеріали Черадіонової Н.М.


“Старший учитель”

Інформація про учителя української мови та літератури Лесик І.В., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель».

Активне посилання на методичні матеріали Лесик І.В.

Інформація про учителя історії Ковтун Е.М., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель».

Активне посилання на методичні матеріали Ковтун Е.М.

Інформація про учителя початкових класів Дмитришену Б.А., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель».

Активне посилання на методичні матеріали Дмитришеної Б.А.

Інформація про учителя початкових класів Скоблю Н.Ю., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель».

Активне посилання на методичні матеріали Скоблі Н.Ю.


Список педагогічних працівників, що атестуються у 2021-2022 навчальному році