35 років з дня трагедії на ЧАЕС

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу. Це день, який назавжди змінив історію ЧАЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

До 35-річчя з дня трагедії на Чорнобильській атомній електростанції педагогічний колектив та учні НВК №39 міста Києва підготували та провели ряд заходів:

  1. учні 7-А та 8-А класів підготували відео-ролик «1986 рік – катастрофа світового масштабу»:https://drive.google.com/file/d/1b51dAp9YvUTn7MYvxceBPhZJW72p0Xzi/view?usp=sharing
  2. учні 10-Б взяли участь у районному конкурсі «Безпечна енергія», який присвячений 35-річчю трагедії на ЧАЕС: https://drive.google.com/file/d/10pZllt_1PqlvR4SFTmgeeHITpY2WEzkY/view?usp=sharing
  3. кожен класний керівник провів виховний захід присвячений вшануванню пам’яті жертв чорнобильської катастрофи, розкриттю фактів причин аварії на 4-му енергоблоці та висвітлив масштаби трагедії на світовому рівні.