У одинадцяти закладах освіти реконструюють футбольні майданчики

Одинадцять шкіл Деснянського району потрапили до переліку учбових закладів, у яких буде облаштовано футбольні міні-поля зі штучним покриттям розміром 20Х40 метрів у рамках підготовки до проведення фіналу Ліги чемпіонів за програмою Мінрегіонбуду, яка передбачає стимуляцію розвитку футболу в Україні. Усі вони будуються на території таких навчальних закладів:Гімназія 39, школи 152, 189, 119, 247 та Києво-Могилянський колегіум.

«Київрада вже виділила 50 млн грн на облаштування полів. З боку держави також виділено ще 50 млн грн. Для нас пріоритет – облаштування футбольних полів у школах. Усі роботи планується завершити до травня. Перелік шкіл затверджений і подавався одразу на конкурс», – розповів Віталій Кличко.

Якими темпами відбувається облаштування футбольних міні-полів у зазначених закладах освіти та якість проведення будівельних робіт перевірили сьогодні за дорученням голови Деснянської РДА Геннадія Заболотного учасники виїзної наради під головуванням заступника голови Деснянської райдержадміністрації Ірини Алєксєєнко.

У нараді також взяли участь народний депутат України Андрій Іллєнко, депутат Київради Михайло Буділов, начальник районного управління освіти Тамара Постолюк, начальник у справах сім`ї, молоді та спорту Армен Оганесян та інші.

Учасники виїзної наради перевірили відповідність проведених робіт з реконструкції футбольних майданчиків згідно зазначеного графіка, зобов`язавши підрядні організації прискорити будівельні роботи там, де вони затримуються.

ДЖЕРЕЛО

no images were found