Геннадій Заболотний в НВК №39

На Лісовому масиві у гімназії № 39 відремонтують харчоблок і реконструюють шкільний спортмайданчик

Про це йшлося під час традиційного інспектування головою Деснянської райдержадміністрації Геннадієм Заболотним закладів освіти. Цього разу він відвідав Навчально-виховний комплекс № 39. Наступного року одному з найперших навчальних закладів на Лісовому масиві виповниться 40 років. Статус гімназії школа отримала у 2004-му році, а НВК – у 2016.

Зокрема, директор гімназії Валентина Кулик ознайомила Геннадія Заболотного з шкільною їдальнею, предметними кабінетами, актовою та спортивною залами, у яких щойно проведено капітальний ремонт. Так, зокрема, у актовій залі відновлено стелю, паркетну підлогу, встановлено сучасне освітлення, модернізовано сцену, а у спортивній – замінено вікна та підлогу.

Особливу увагу очільник району приділив шкільному харчоблоку, на ремонт якого цього року за сприяння депутата Київради Михайла Буділова, виділено бюджетні кошти. Так, в рамках капітального ремонту буде встановлено витяжну систему, замінено технологічне обладнання. Також планується проведення реконструкції спортивного майданчика на території школи.

«Впровадження традицій здорового способу життя серед дітей та молоді є важливим завданням розвитку будь-якої держави. Особливо у сучасних реаліях, коли молодь є вкрай несвідомою у ставленні до особистого здоров’я: фаст-фуди, паління, алкоголь, наркоманія. Наше надзавдання ‒ сформувати у молоді розуміння, що здоровим бути модно, стильно і красиво. Відповідно до викликів сьогодення, раціональне харчування і активні заняття спортом – ключові складові цього процесу. Тому ми маємо створити для цього належні умови», – зазначив Геннадій Заболотний.

ДЖЕРЕЛО

no images were found