Кольорово-дистанційні будні учнів 4-А класу

Дистанційне навчання може бути веселим та кольоровим. У цьому переконалися учні 4-А класу (класний керівник Шмат Ю.В.), які впродовж цілого тижня кожен день присвячували певному кольору: понеділок – червоний, вівторок – жовтий, середа – зелений, четвер – блакитний та п’ятниця – бузковий.

Всесвітній день здоров’я

Протягом тижня 5-9 квітня 2021 року практичний психолог НВК Жур Тетяна Володимирівна проводила он-лайн бесіди, присвячені Всесвітньому дню здоров’я, у яких взяли участь учні 3-4-х та 9-А класів. Діти уважно слухали, активно відповідали на запитання, робили зарядку для очей, підіймали настрій собі та іншим своїми чудовими посмішками, ще й встигали намалювати власні «Квітки здоров’я». Детальніше

Важлива інформація!

Весняні канікули для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти розпочинаються з 18 березня 2021 року; для учнів 1-4 класів – з 22 березня.

Протокол №19 від 17.03.2021 засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

Шевченківські дні у нашому закладі

Возможно, это изображение (19 человек, в том числе Irina Rogova и Татьяна Кондратюк, люди стоят и в помещении)

Американо-англійський поет Томас Стернз Еліот зазначив, що великі поети ніколи не помирають, бо це взагалі не люди, а великі душі. Таким і є для кожного із нас Тарас Шевченко. Традиційно на початку березня у нашому навчальному закладі проводяться ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ. Так ми вшановуємо нашого поета, художника, відомого культурного діяча. Цього року ми вирішили провести захід у вигляді гри-квесту, адже граючись, ми пізнаємо світ. Учителі Більська О. В., Кондратюк Т.В., Лесик І.В., Рогова І.М. підготували цікаві завдання для учнів 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А класів! Активними помічниками вчителів були учні 7-В, 8-А, 8-В, 9-А класів! Детальніше

Шевченківський тиждень у бібліотеці

Возможно, это изображение (1 человек и книга)

До Шевченківського тижня у бібліотеці гімназії оформлена книжкова виставка “Тарас Шевченко-геній і пророк”. З літератури, представленої у розділах виставки “Володар у царстві духу”, “Величне слово Кобзаря”, “Шляхами великої долі”, “Мистецька спадщина Т. Г. Шевченка”, учні старшої школи, вчителі зможуть дізнатися про світову велич Т. Г. Шевченка, його трагічну і складну долю, що була сповнена почуттям соціальної і національної справедливості, відданості правді і свободі, ознайомитися з його творами та мистецькою діяльністю Шевченка-художника.

Читати далі